מוצרי הבניה של קריאטרה
חדשנות סביבתית עם חוזק מבני של בטון

טכנולוגיית אדמה מעגלית – אריחים שאמא אדמה היתה יכולה לייצר בעצמה

קריאטרה מפתחת חומרים ומוצרים אקו-חדשניים לתחום הבניה, אשר נותנים מענה איכותי ומתקדם לאתגרים השונים של עולם הבניה תוך יצירת מציאות של כלכלה מעגלית במוצרי בניה. המוצרים של קריאטרה ייחודיים בכך שהם מיוצרים תוך טביעת רגל אקולוגית מינימלית ומאפשרים הפחתה דרמטית של פליטות גזי חממה בתהליך הייצור מבלי להתפשר על עיצוב, חוזק ואיכות קונסטרוקטיבית.  

האריחים של קריאטרה הם 100% טבעיים, מתכלים ומתמחזרים. אם משווים אותם לאריחי קרמיקה שרופה הייצור שלהם צורך 5% מהאנרגיה ומייצר פחות מ-1% מהזיהום ובניגוד למוצרי קרמיקה שהם למעשה חומר טבעי שנשרף על כלות, תהליך הייצור של קריאטרה משמר את ההרכב הכימי של הרכיבים הטבעיים ובכך מאפשר להם להתמחזר ב100% או לחזור ולהיות, בתום מחזור חייהם הפונקציונלי, חלק בלתי נפרד ממעגל החיים.

100% חומרים טבעיים
100% בר מיחזור
100% מתכלה

70% חומר ממוחזר
עד 70% חומר מושב ממחצבות

90% חסכון באנרגיה
בהשוואה לקרמיקה

אפס פסולת
כל חומר עודף ממוחזר בפס הייצור

92% חסכון בפליטת גזי חממה
92% חסכון בפליטות
בהשוואה לבטון

בריא לאדם ולסביבה – תומכים בבריאות האדם ובאיזון הסביבתי

100% חומרים טבעיים
100% בר מיחזור
100% מתכלה

90% חסכון באנרגיה
בהשוואה לקרמיקה

92% חסכון בפליטת גזי חממה
92% חסכון בפליטות
בהשוואה לבטון

70% חומר ממוחזר
עד 70% חומר מושב ממחצבות

אפס פסולת
כל חומר עודף ממוחזר בפס הייצור

טכנולוגיה פורצת דרך – חוזק מבני של בטון ללא נזק סביבתי בייצור

הטכנולוגיה הייחודית של חברת קריאטרה מאפשרת ייצור מוצרי בנייה אקו-חדשניים 100% טבעיים שמגיעים לחוזק של בטון תוך השקעת 5% מהטביעה האקולוגית והאנרגטית שלו. התכונות המוכחות של המוצרים המוגמרים מאפשרים פיתוח של מגוון רחב של יישומים מבניים ודקורטיביים.

כחמש שנות מחקר ופיתוח ולמעלה מ-1000 דגימות שעברו בדיקות במכון התקנים ומעבדות מורשות נוספות מאפשרות לחברה לשווק היום מוצרים עם חוזק מבני העומדים בתקני הבניה השונים. מדובר בפיצוח טכנולוגי פרי פיתוח ישראלי, מוגן בפטנט, שמעורר תשומת לב רבה בארץ ובעולם בתעשיות שונות בזכות השילוב בין החוויה החומרית לחוזק המבני של החומר. קראו עוד על החברה ועל תהליכים המחקר והפיתוח

עיצוב כמו שהטבע יודע – אינספור אפשרויות, מרקמים וטקסטורות

העיצוב של קולקציית החיפויים של קריאטרה נעשה בהשראת מדע הביופילה המאפשר עיצוב סביבות מגורים התורמות לרוגע, נינוחות ואיכות חיים. כל זאת בזכות שילוב מדוייק בין חומרים מקומיים 100% טבעיים ותצורות גיאומטריות המאפשרות אינסוף שילובים ומופעים, ממש כמו בטבע.

סדרת HEX  מאפשרת תצורות מגוונות המבוססות על המבנה הטבעי של משושים אי-רגולריים אותם ניתן למצוא בטבע בסביבות שונות, הסידרה מאפשרת לחפות קירות שלמים או לייצר מפגש ייחודי בין הקיר למשושים.

סדרת QUAD משלבת שמונה צורות גיאומטריות המשתלבות ליצירת אינספור תצורות ותוכננו כחומר ביד היוצר עבורכם ליצור חללי פנים ייחודים עשירים ומרשימים.

הטכנולוגיה של קריאטרה מאפשרת גם יצירת מוצרים תלת מימדיים ומעבדת המו”פ שלנו עומלת בימים אלה על יישומים מתקדמים כמו אריחים לחללי חוץ ובלוקים לבניה.

natural-color technology

100% חומרים טבעיים – נינוחות אורגנית עוטפת ועשירה

האריחים שלנו מיוצרים אך ורק מחומרים טבעיים. כל גוון שמתקבל הוא שילוב ייחודי של אבקות אבן, חולות, חרסיות וסיבים מן הצומח. רוב חומרי הגלם שלנו הם מקומיים והרבה מהם הם חומרים מושבים מעבודות תשתית או מחצבות. גם הציפוי שלנו, המאפשר עמידות בפני מים, הוא חומר טבעי ייחודי שפיתחנו משילובים של שמנים שרפים ומינרלים. שילוב החומרים הייחודי ושיטת הייצור מאפשרים לאריחי קריאטרה להיות נושמים ובריאים, לתרום לאיכות האוויר בחדר, לנוחות אקלימית ומעל הכל ליצור עבורכם חלל שנעים לשהות בו עם איכות אורגנית ונינוחות עוטפת. האריחים שלנו בריאים לאדם ובריאים גם לסביבה.